אחד האלמנטים הכי חשובים בשיווק ופרסום של עסקים הוא המיתוג. רוב העסקים כיום מודעים לתהליכי המיתוג המתרחשים בדיגיטל, אך יש גם מיתוג מודפס והוא לא פחות חשוב. במאמר הבא נסביר על אילו 5 מוצרים כדאי ליצור מיתוג מודפס עבור העסק.

מעטפות שליחת מוצרים

אם בעסק שלכם אתם שולחים ללקוחות מוצרים, אתם לא רוצים שהם יהפכו להיות לקוחות חד פעמיים, אלא לקוחות חוזרים שזוכרים מי אתם. אם אתם שולחים מעטפות מוצרים ממותגות, אתם למעשה יוצרים בעיני הלקוח שני דברים: הראשון, רושם ראשוני של עסק רציני ואלגנטי. השני, זיכרון של המותג שלכם. לקוח שיש לו מעטפה עם הלוגו שלכם והסלוגן, יזכור אתכם בפעם הבאה באופן וויזואלי ואם השירות שקיבל היה טוב, הוא גם ימליץ עליכם לאחרים. יש כיום חברות הדפסה המיועדות לכך והן יוצרות מיתוג על מעטפות, כרטיסי ביקור ואפילו מבצעות הדפסה על כובע ומוצרי טקסטיל אחרים.

שקיות נייר ממותגות

אם כבר דיברנו קודם על מעטפות שליחת מוצרים בעלי מיתוג, אתם חייבים להכיר גם את שקיות הנייר הממותגות. תחילה נאמר, לא מדובר בשקית ניילון ועל כן מדובר במוצר שמתכלה יותר בקלות וזה ממתג אתכם כחברה אשר דואגת לסביבה. שנית, שקיות נייר הן דבר שימושי ואנשים נוטים לשמור אותן, כך למעשה הלוגו שלכם נמצא אצל הלקוח יותר זמן וכשהוא ירצה לרכוש שוב מוצרים או לקבל שירות, הוא ייזכר בכם יותר בקלות. ברור ששקיות אלו לא נשמרות כמו כובע עם הדפסה או מוצרי טקסטיל, אך זה מספיק כדי להזכיר את העסק שלכם עבור הלקוח.

הדפסה על מוצרי טקסטיל

עוד דרך נהדרת למיתוג היא הדפסה על מוצרי טקסטיל. ניתן לבצע הדפסה על כובעים בעיצוב אישי ולחלק כמתנה ללקוחות או לעובדים. באופן כללי, כובע הוא מוצר נהדר למיתוג של עסק. בקיץ, כולם יוצאים לטייל בארץ והם הולכים עם כובעים, הרבה מהם ממותגים והם משאירים את העסק בתודעה. כמובן שיש עוד מוצרי טקסטיל כמו חולצות למשל, אבל אין ספק שכובע הוא הפריט הממותג החזק ביותר.

נייר ממותג לעסקי המזון

יש לכם עסק של מזון מהיר? הלקוח לוקח איתו את האוכל הביתה או לרכב? אתם חייבים להשאיר לו טעם של עוד! תוכלו לעטוף את המנות שלכם בנייר ממותג המתאים לעסקי המזון המהיר. הלקוח גם יקבל עטיפה אסטטית נעימה וגם הלוגו ייצרב לו בתודעה. הרבה לא יודעים זאת, אך רבים האנשים שיש להם זיכרון וויזואלי ולכן מראה עיניים של לוגו וסלוגן יהפכו את העסק להיות מוכר יותר.

מדבקות ממותגות

לא היה לכם תקציב לשקיות ממותגות? לא נורא! יש כיום אפשרות לבצע הדפסה של מדבקות ממותגות. תוכלו לרכוש שקיות נייר ללא מיתוג ולהדביק עליהן מדבקה עם הלוגו שלכם ואפילו טלפון של העסק. אפשר לומר שזהו מעין כרטיס ביקור רק במדבקה. דרך נהדרת למיתוג בתקציב נמוך יחסית.

כמו שאתם רואים, אלו חמשת מוצרי המיתוג המודפס הטובים ביותר כיום. אל הרשימה הזו מצטרפים עוד מספר מוצרים אחרים כמו כרטיסי ביקור, פולדרים לעסק ואפילו פנקסי חשבוניות למי שצריך. מומלץ ללכת לחברה שמתעסקת בתחום ולברר אילו מוצרי הדפסה קיימים ברשותה.