תנאי רכישה

Papernet הינו אתר ברשת האינטרנט המשמש כקטלוג וחנות לנייר מוצרי נייר וקרטון, האתר מתופעל ע”י “נייר ברשת”   אשר מוכרת ומשווקת נייר קרטון, כל הזכויות לתכנים, לתוכנה והעיצוב הגרפי המופיעים באתר זה שמורות למותג Papernet (נייר ברשת).
רשאי לקנות באתר כל אדם המחזיק כרטיס אשראי בר תוקף אשר הונפק בישראל או תאגיד רשום בישראל. באתר מוצעים למכירה פריטים המלווים בתמונות, התמונות נועדו להמחשה בלבד.

משתמש באתר יכול להוסיף לסל הקניות כל פריט וזאת לאחר שהתרשם ממנו וממחירו, המשתמש יכול לשנות כמויות להוסיף ולגרוע פריטים מסל הקניות בכל עת, בסיום ההזמנה יש לגשת לקופה לצורך אישורה.

אנו מאפשרים לכלל לקוחותינו לבצע הזמנה באתר ולבוא לאסוף את המוצר, ניתן להגיע לאסוף את המוצר בתיאום הגעה מראש ולאחר שההזמנה שולמה באתר. ניתן לאסוף את המוצרים בימים א’-ה’ בין השעות 12:00-18:00 (או במועד וזמן אחר אשר תואם מראש בכתיב מול שרות לקוחות).
התשלום מתבצע באמצעות כרטיסי אשראי, כאשר יש אפשרות לקנייה בתשלומים, ללא ריבית, בהתאם לגובה הקנייה, החיוב בפועל נעשה לאחר הכנת החבילה וסמוך לשליחתה. פרטי כרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים.
כל הפריטים המוצגים באתר נמצאים במלאי שלנו דרך קבע וזמינים לאספקה מיידית, במקרים חריגים בהם אזל פריט מהמלאי, אנו מתחייבים להודיע טלפונית ללקוח על כל חוסר בפריט ולסכם עם הלקוח את מועד משלוח הפריט החסר.

יודגש כי הודעה בדבר אי המצאות פריט במלאי תימסר בתוך שני ימי העסקים הסמוכים למועד ההזמנה ותינתן ללקוח האפשרות לבטל הזמנתו ללא כל עלות.
אנו שולחים את הפריטים לכל רחבי הארץ, המשלוח נעשה באמצעות שרות שליחים או שרות הפצה אחר.

משלוח פריטים בעלי משקל כולל של מעל 20 ק”ג או נפח גדול במיוחד אנו נתאם טלפונית עם הלקוח את האופן והמועד בו ישלחו הפריטים. להנהלת החברה הזכות המלאה להחליט האם המשלוח יעשה באמצעות שרותי לוגיסטיקה של שליחים או קבלני לוגיסטיקה ושילוח אחרים או באמצעות עובדי החברה, וכל זאת לפי שיקול דעתה הבלעדי.
חלק ממוצרינו דורשים בשל גודלם ו/או משקלם תנאיי משלוח מיוחדים או יקרים יותר מאחרים, ולכן אנו שומרים לעצמנו את האפשרות לקבוע כי המשלוח של מוצרים כנ”ל יתאפשר רק בתנאים מיוחדים.
רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, כאשר אנו נגבה ממנו דמי ביטול בשיעור 10% ממחיר העסקה או 100 ₪, לפי הנמוך. את המוצרים יש להחזיר אל משרדינו ברחוב המסגר 62 תל אביב כאשר הוצאות המשלוח למשרדינו חלות על הקונה. הבהרה חשובה הניירות נחתכים מגיליונות שלמים ( 72-102 ס”מ )  לכול  הזמנה ספציפית שמבוצעת באתר .ניירות אלו לא ניתן להחזיר לאחר שנחתכו למידה המבוקשת בהזמנה , אלה אם הוזמנו גיליונות שלמים  .על מנת להשלים את הקנייה על הלקוח למסור את פרטיו האישיים, שם, שם חברה, מס תעודת זהות או ח.פ, כתובתו כתובת הדוא”ל ומספר כרטיס האשראי שברשותו, מובהר כי כל הפרטים הנמסרים מועברים אלינו כשהם מוצפנים אנו זקוקים לפרטים אלו כדי להשלים את הליך הקנייה לצורך משלוח הפריטים וחיוב כרטיס האשראי אנו מתחייבים שלא להעבירם לצד שלישי, להוציא חברת האשראי .