אתם מעוניינים באריזות מתנה עם הדפסה ממותגות? רוצים ליצור מוצר ממותג ייחודי על גבי אריזות קרטון או נייר לתעשייה? אם כן, הדפסה על קרטון באמת יכולה להתאים.

היום חברות דפוס רבות מתמחות בהדפסה ישירה על מגוון חומרים – על גבי אריזות קרטון לתעשייה, הדפסות על עץ, הדפסת על זכוכית ועל נייר תעשייה ועל עוד מגוון חומרים.

הדפסה על אריזות קרטון לתעשייה

היום יש אפשרות לבחור אריזות קרטון מכל גודל וכל צבע וכל צורה וליהנות ממגוון של מוצרים ורעיונות מיוחדים לאריזות מקוריות וייחודיות. הן הופכים את המוצר לאטרקטיבי מקורי ומיוחד. גם בתעשייה היום ניתן ליצור הדפס על גבי האריזות שלהן עם שם העסק, החברה, הלוגו והמיתוג.

מדובר במכונה שהיא ייחודית ומסוגלת לבצע את ההדפסות הללו. הדפסה נעשית על גבי חומרים קשיחים במיוחד כגון – זכוכית, פספקט שהוא גם חומר קשה, הדפסה על אריזות קרטון ועוד חומרים. המכונה מיוצרת במיוחד להדפסות קשיחות. ההדפסה יוצאת ברורה עם הלוגו או הכיתוב שתבחרו על גבי הקרטון או הנייר התעשייתי, והכתיב יכול להגיע בגופנים שונים על מנת למשוך את העין.

הדפסה על מוצרים לעסק

בתחום מוצרים לעסק אנו מציעים גם מגוון רחב של פתרונות דפוס שנחשבים למתקדמים ביותר כמו כרטיס ביקור, פולדרים למיניהם, חוברות וגם ציוד כמו סטנד ומעמד מעוצב בהתאמה אישית. ניתן לבחור הדפסה וייצור של סטנד מחומר של עץ או מנייר קרטון עם מיתוג ייחודי לכבוד העסק שלכם.

קיים גם מכשור שנחשב למתקדם שהוא מאפשר לבצע גם הדפסה על עץ וגם כרסום העץ במנעד של צורות וגדלים. הסטנדים יכולים להפוך את העסק למקצועי ביותר ולתרום פלאים לחיזוק המותג.\

עסקים רבים בוחרות לעלות את תדמית העסק גם באמצעות הדפסת לוגו החברה על חולצות, כאקט שיווקי עבור לקוחות ועובדים. לצורך הדפסה איכותית על החולצות יש להשתמש בנייר להדפסה המיועד להדפסה על בדים. הנייר עשוי כך שהוא אינו נהרס תחת חום המדפסת ומאפשר הדפס נקי וחלק על החולצה.