בחירת מדפסת משרדית להדפסת ניירת מה מומלץ לבדוק לפני רכישה

לא בכל יום תבחרו מדפסת ולמעשה מדפסת טובה יש לבחור רק כל כמה שנים. עם זאת, אם לא תבחרו את המדפסת הטובה ביותר אתם יכולים למצוא את עצמכם כבר בעוד שנה מחפשים מדפסת אחרת, ולעתים אפילו תוך כמה חודשים אם תבינו שעשיתם טעות קשה. מה יש לבדוק לפני הבחירה?

האם זו המדפסת שמתאימה לכם?

יכול להיות שלפני שתבחרו מדפסת למשרד, מעט תזלזלו בבחירה. בסופו של דבר ההיכרות של רובנו עם עולם המדפסות הוא לא יותר מידע בסיסי הרי אנו משתמשים בה בעיקר להדפסת מסמכים ללימודים, החל מבית הספר ועד לאוניברסיטה, ולא תמיד מדובר בשימוש אינטנסיבי. כאשר אתם בוחרים מדפסת הדבר הראשון שאתם צריכים לזכור הוא שיש מגוון רחב של סוגי מדפסות לשימושים שונים. זה שאתם צריכים מדפסת להדפסת נייר a4 זה טוב ויפה אך יש מדפסות שפועלות במהירות מסוימת, בטכניקות שונות, באיכויות שונות וכן הלאה. לכן ראשית הבינו מה הצרכים שלכם בעצמכם.

בחירת מדפסת רב שימושית

מדפסת משרדית בימינו כמעט לעולם לא תספק רק את האפשרות להדפסה. כיום אפשר לראות מדפסות רבות שפועלות גם כסורק, כפקס וכמכונת צילום. יכול להיות שמבחינה פיזית אין לכם באמת מקום למכונה ענקית שתספק את כל השימושים הללו אך יש מכונות בגדלים קטנים יותר שעדיין יכולות לספק לפחות חלק מהשימושים וכך תוכלו גם לקבל שימוש טוב יותר וגם לחסוך במחיר. אמנם מדפסת משרדית רב שימושית כזו יכולה להגיע למחיר של אלפי שקלים אף בכל מקרה העובדים במשרד יצטרכו גם מכונת צילום ופקס וקנייה של כל אחת מהן בנפרד תעלה לכם הרבה יותר ותתפוס יותר מקום.

מה איכות המדפסת הנדרשת?

כשאנו מדברים על איכות ההדפסה אנו לא מדברים רק על האיכות של הדיו אלא גם על מהירות ההדפסה והאמינות שלה. בסופו של דבר הדפסה איכותית ללא מריחות דיו ובדיוק רב היא עניין די בסיסי, אך עדיין יש רמות איכות שונות שידועות גם לפי איכות היצרן. כמו כן, יש מדפסות שמדפיסות במהירות ותוך דקה אחת הן יכולות להדפיס מאות דפים, בעוד שמדפסות אחרות פשוטות יותר ידפיסו תוך 30 שניות עמוד אחד בלבד. חשוב גם שהמדפסת תהיה קלה מאוד לשימוש וכמובן אמינה, כי הדבר האחרון שתרצו זה להתחיל לתפעל תקלות במדפסת. לכן חשוב לבדוק שהיא מגיעה עם אחריות.

כל הפרמטרים לבחירה המושלמת

לפני שאתם קונים מדפסת משרדית בפזיזות וחושבים שמדובר בקנייה די פשוטה שאין צורך להקדיש לה זמן רב, תעצרו ותחשבו שוב. בחירת מדפסת משרדית היא אינה בחירה פשוטה וכיום עולם המחשוב, שכולל בתוכו גם מדפסות לייזר מתקדמות, יכול להפתיע אתכם. יש כיום מגוון רחב של יצרנים שדואגים בכל שנה להביא לעולם את המדפסות הכי טובות שיש ואם כבר אתם בוחרים מדפסת לשנים רבות של עבודה, כדאי מאוד שתבחרו אותה נכון.