כל מוצרי הנייר עבור בחירות 2019

בחודש אפריל 2019 ייערכו הבחירות הכלליות לכנסת וכבר עכשיו נערכות הכנות בכל רחבי הארץ. כחלק מאותן הכנות עולה הצורך בהדפסת נייר לבחירות ובשימוש במגוון רחב של מוצרי נייר מובילים.

אותם מוצרי נייר כגון סטיקרים לבחירות למשל, מלווים את המועמדים, את המפלגות ואת הרשימות השונות וחלקם גם משמשים את אלו שמתכוונים להיבחר בפריימריס של המפלגות. מצד שני, בציבור הרחב לא תמיד מבינים את החשיבות של מוצרי הנייר עבור בחירות 2019 ואת היתרונות שלהם.

למה חשוב להשקיע במוצרי נייר לבחירות?

חשוב להשקיע במוצרי נייר לבחירות כי למועמדים ולמפלגות אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני. מוצרי הנייר הבסיסיים שנתפסים על ידי הציבור כמובן מאליו, כמו למשל סטיקרים לבחירות, פוסטרים לבחירות או מדבקות לבחירות עם שמות המפלגות והמועמדים, הם למעשה תוצר של תהליך ארוך. במסגרת אותו תהליך, חשוב להשקיע בעיצוב, בבחירת חומרי הגלם ובמוצרים שבהם משתמשים על מנת להפיק את הפוסטרים והמדבקות.

חוץ מזה, יש היבט בירוקרטי שקשור למאפיינים של נייר צהוב לבחירות – כמו זה שבו משתמשים בקלפי. גם במקרים כאלה, מוצרי הנייר נדרשים לעמוד בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות וזאת על מנת למנוע זיופים ומחלוקות. הדגש הוא בכל מקרה על החשיבות של השקעה במוצרי נייר מודפס לבחירות ועל האופן שבו מבצעים הדפסת פתקי בחירות לפי החוק.

מדוע כדאי להתכונן לבחירות כבר מעכשיו?

כדאי להתכונן להדפסת מוצרי הנייר של בחירות 2019 כבר מעכשיו ולא לחכות לרגע האחרון. הכנה מעכשיו תאפשר להשיג את חומרי הגלם המתאימים עבור ההדפסה, להשקיע זמן בעיצוב של הפוסטרים והמדבקות ולקבל את הנחיות ועדת הבחירות המרכזית לגבי אופן השימוש בנייר צהוב.

מנגד, עמותות, מפלגות או  מועמדים שמחכים לרגע האחרון עלולים למצוא את עצמם ללא פוסטרים או סטיקרים לבחירות או עם מודעות לבחירות בעלות נייר לא איכותי. אם קהל היעד והבוחרים הפוטנציאליים של אותם מועמדים ייחשפו למוצרי נייר שאינם מספיק בולטים, המועמדים והמפלגות עלולים לאבד קולות.

כיצד מוצרי נייר עוזרים מבחינה שיווקית?

מוצרי נייר לבחירות עוזרים מבחינה שיווקית בגלל האופן שבו הם מייצרים בידול ומיתוג. בעזרת פוסטרים או סטיקרים לבחירות שמודפסים מנייר איכותי ניתן לבלוט במרחב הציבורי ויש מפלגות שמשתמשות בכמה סוגים שונים של מוצרי נייר על מנת להדפיס מדבקות בעיצוב אישי. כמו כן, הבחירות שנערכות באפריל הן שיאו של תהליך ארוך מאוד שבו למוצרי הנייר יש תפקיד חשוב וקריטי.

לבסוף, כל שנותר לעשות על מנת להיעזר במוצרי הנייר מבחינה שיווקית הוא לבחור אותם בצורה נכונה ולהשוות בין האפשרויות שעל הפרק. כדאי להתמקד בסוג הנייר שבו משתמשים על מנת להדפיס את הפוסטרים והמדבקות ולא לשכוח לברר לגבי מחירים. אם רוצים, ניתן גם לשאוב השראה מקמפיינים או מערכות בחירות קודמות שבהן הודפסו מוצרי נייר ברמה גבוהה ועשו את העבודה השיווקית שלהן.

 

לפרטים נוספים ולהזמנות טלפוניות צרו עמנו קשר דרך טופס צור קשר

או חייגו: 03-6919333

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ויחס אישי.