פתרונות אריזה מנייר

פתרונות אריזה מנייר נחשבים לפתרונות מתקדמים ואסתטיים ביותר, העולים על פתרונות אריזה מחומרים אחרים בכמה רבדים כמו שמירה על איכות הסביבה, אפשרויות מיתוג מתקדמות, התאמה אישית לאירועים משפחתיים ועסקיים ועוד. במרבית המקרים פתרונות אריזה מנייר ברמות שונות יהיו מותאמים יותר לכל כיס, ויאפשרו גמישות בעיצוב ובצבעוניות שניתן לקבל מאריזה.

היתרונות הבולטים: שיווק ושמירה על איכות הסביבה

השימוש בפתרונות אריזה מנייר מכיל יתרונות רבים וביניהם שיווק העסק או החנות שלכם וכן שמירה על איכות הסביבה.

1. שיווק – שקיות נייר ממותגות הנושאות את שם החנות הן פרסומת מהלכת לעסק שלכם, בין אם יש לכם חנות ירקות או חנות למוצרי קוסמטיקה. כך או כך, לאנשים יש נטייה לשמור אריזות נייר ממותגות ויפות ובאופן זה ייעשה שימוש חוזר באריזה, שיכול לחשוף את השם שלכם למגוון רחב של לקוחות פוטנציאליים. מדובר בשיטת פרסום שמוכיחה את עצמה כבר עשרות שנים ואין סיבה שלא תשתמשו בה גם אתם.

2. שיווק – אריזה ממותגת מנייר הנושאת את שם החנות היא פרסומת מהלכת לעסק שלכם, בין אם יש לכם חנות ירקות או חנות למוצרי קוסמטיקה. כך או כך, לאנשים יש נטייה לשמור אריזות נייר ממותגות ויפות ובאופן זה ייעשה שימוש חוזר באריזה, שיכול לחשוף את השם שלכם למגוון רחב של לקוחות פוטנציאליים. מדובר בשיטת פרסום שמוכיחה את עצמה כבר עשרות שנים ואין סיבה שלא תשתמשו בה גם אתם.

פתרונות אריזה ממותגים

פתרונות אריזה מנייר יכולים לשמש כאמצעי מיתוג ושיווק לכל החברה ולמוצריה באופן שיבליט את המותג ואף יכול לקבוע מה יהיה עתידו. האריזה היא הדבר הראשון שרואים טרם בחינת המוצר, ולכן חשוב שהיא תשאיר רושם ותעורר סקרנות לגלות מה יש בפנים.

פתרונות אריזה מנייר, לעומת פתרונות אריזה אחרים, יכולים להיות מאוד מועילים לבית העסק ולאפשר לו למתג את המוצר בצורה אסתטית ומרשימה. פתרון זה מעניק גמישות בעיצוב ומאפשר לייצר מחדש מהדורות שונות של סגנונות אריזה מדי כמה חודשים.

פתרונות אריזה כמתנות בהתאמה אישית

פתרונות אריזה מנייר נחשבים לאלמנט פופולארי מאוד בתחום המתנות האישיות ובתחום המתנות והמיתוגים באירועים. כולם מכירים את פתרון האריזה הפשוט של מתנה רגילה שניתן לרכוש בכל מקום, אך כאשר מדובר באירוע גדול כמו אירוע יח”צ, אירוע חברה, אירוע לעובדים או אירועים משפחתיים כמו חתונה, בת או בר מצווה, ברית וכדומה, ניתן להשתמש בפתרונות אריזה מנייר על מנת להעניק ערך מוסף לאירוע שלכם.

באופן זה תוכלו להעניק מתנות לאורחים שארוזות בעיצוב שבחרתם ונושא את שמכם והקדשה עם מילות תודה. אם מדובר באירוע יח”צני, תוכלו לחלק דוגמיות ממותגות עטופות בפתרונות אריזה מנייר המאפשרות לזכור את המוצר בצורה משמעותית יותר מאשר אילו היה מחולק ללא אריזה כלל.