סוגי מדפסות במגוון שימושים – הכירו אותן

בעידן המודרני המדפסת תופסת מקום מרכזי, הן בבית והן במשרד. אילו סוגים של מדפסות קיימים? והיכן ניתן למצוא מדפסות במחירים מוזלים? יצאנו לסקור את ההיצע הנרחב תוך שמספקים לכם כמה טיפים חשובים.

מדפסת היא מוצר צריכה בסיסי וכיום כמעט בכל בית או משרד ניתן למצוא מדפסת כזו או אחרת. מאז המצאת המדפסת ולאורך השנים, עולם המדפסות עבר תמורות ושינויים כך שהמדפסת המודרנית שוכללה פלאים. למעשה היא מייעלת את התנהלותנו השוטפת עד כדי כך שלא היינו יכולים לדמיין את חיינו בלעדיה. אין ספק כי המדפסות עברו שינויים רבים מאז אותה המצאה ראשונית והן כוללות אינספור פונקציות ואלמנטים מובנים, מה שהפך את השימוש בהן לכל כך נפוץ, הגדיל את הביקוש ועמו גדל גם ההיצע הקיים.

אילו סוגי מדפסות קיימים?

  • מדפסת הזרקת דיו – מדפסת הזרקת דיו, כשמה כן היא, עושה שימוש במזרקי דיו קטנים אשר מזרימים את הדיו אל הדף ושואבים את הדיו המיותר. לעומת סוגים אחרים, מדפסת זו נחשבת לזולה.
  • מדפסת לייזר – מדפסת הלייזר עושה שימוש בקרן הלייזר לטובת ההדפסה. כאן ההדפסה אינה מתבצעת עם דיו כי אם עם אבקה שנקראת טונר. תהליך ההדפסה כולל את חימום נייר למדפסת ההדפסה וקיבוע אבקת הטונר עליו.
  • מדפסת משולבת – מדפסת משולבת לוקחת את הצורך בהתייעלות עוד שלב וכוללת פקס, סורק, ומכונת צילום תחת מוצר אחד. מלבד התייעלות ניתן ליהנות מחיסכון במקום ולהימנע מרכישת מוצרים אלו בנפרד.
  • מדפסת אלחוטית – מדפסת אלחוטית משלבת טכנולוגיה אלחוטית, מה שאומר שניתן להתחבר אליה מכל מקום במשרד או בבית באמצעות מכשירים ניידים ולבצע הדפסה. אפשרות זו מייעלת משמעותית את העבודה.

מקורי זה הכי משתלם

למרות שכיום ישנו היצע נרחב של מדפסות משוכללות ומתקדמות, מדובר במוצר אשר מחירו אינו מרקיע שחקים, כך שכל אחד יכול למצוא מדפסת איכותית ברמה גבוה במחירי מבצע משתלמים . לעומת זאת המחירים של דיו וטונר הנם יחסית גבוהים ולכן קיימים בשוק תחליפים כמו למשל דיו וטונר ממוחזרים או חלופיים אשר מחירם יותר זול. למרות שהמטרה של כולנו אחת היא: לחסוך בעלויות ההדפסה, לא פעם דווקא השקעה בדיו וטונר מקוריים תהיה החכמה ביותר. מוצרים אלו מותאמים למדפסת, הרבה יותר איכותיים מהחלופה ולמרות ההשקעה, לטווח הארוך הם יהיו יותר משתלמים.

אז איך חוסכים?

אם ברצונכם להגיע לחיסכון מקסימלי באפשרותכם לבדוק את האפשרות של רכישה און ליין. חפשו אחר חנות מקוונת אשר שמה הולך לפניה בתחום ותוכלו למצוא את כל סוגי המדפסות במחירים משתלמים במיוחד. לא פעם גם בשל התחרות עם חנויות פיזיות, חנויות מקוונות יוצאות במבצעים משתלמים ואף מספקות שירותי משלוחים עד הבית. לשיטת קנייה זו ישנם שפע של יתרונות מובהקים החל ממבחר מגוון של אפשרויות ועד היכולת להימנע מלגשת לחנות בשל האפשרות לרכוש מדפסות און ליין מהנוחות של הבית.