ברוכים הבאים לפייפרנט שיווק ומסחר בנייר וקרטון

מאמרים

ההבדלים בין מדפסת לייזר למדפסת הזרקת דיו

מה הם ההבדלים בין מדפסת לייזר למדפסת הזרקת דיו? אילו ניירות מתאימים להדפסה בדיו ואילו מתאימים להדפסה בלייזר? פייפרנט עושים לכם סדר בנושא. , קראו את המאמר...

קרא עוד


איך לבחור בית דפוס מקצועי?

מחפשים אחר בית דפוס מקצועי באזור המרכז או בכל מקום אחר? לכל הטיפים אודות בחירת בית דפוס מקצועי, קראו את המאמר... 


כל מוצרי הנייר עבור בחירות 2019

מדבקות מיתוג אישי אונליין רק בפייפר נט! אצלנו תוכלו ליצור מדבקות בהתאמה אישית אונליין לכל מטרה: מדבקות מיתוג ליום הולדת, מדבקות לחתונה ועוד... 


מדבקות מיתוג אישי

מדבקות מיתוג אישי אונליין רק בפייפר נט! אצלנו תוכלו ליצור מדבקות בהתאמה אישית אונליין לכל מטרה: מדבקות מיתוג ליום הולדת, מדבקות לחתונה ועוד... 

קרא עוד


בחירת מדפסת משרדית להדפסת ניירת מה מומלץ לבדוק לפני רכישה

לא בכל יום תבחרו מדפסת ולמעשה מדפסת טובה יש לבחור רק כל כמה שנים. עם זאת, אם לא תבחרו את המדפסת הטובה ביותר אתם יכולים למצוא את עצמכם כבר בעוד שנה מחפשים מדפסת אחרת.


הדפסות שילוט בקנה מידה גדול

הדפסות שילוט בגדלים גדולים זו דרך נפלאה לשווק כל עסק. כל תחום של עסקים יכולים להיעזר בשלטים גדולים שייתלו באזור העסק או במוקדים שמושכים קהל יעד. זאת דרך מעולה למתג את העסק או להגדיל את המכירות על ידיי פרסום מבצעים שונים.

קרא עוד 


איך מדפיסים על חולצות עם נייר להדפסה?

תעשיית החולצות המודפסות הולכת ומתקדמת וכיום ניתן למצוא מגוון רב של מכונות העשויות בטכנולוגיות מתקדמות המאפשרות לכל מי משמעוניין להדפיס תמונה באיכות גבוהה ליהנות מהדפסה מהירה, בכמות גדולה.

קרא עוד


 הדפסה ממותגת על גבי אריזות קרטון ונייר לתעשייה

אתם מעוניינים באריזות מתנה עם הדפסה ממותגות? רוצים ליצור מוצר ממותג ייחודי על גבי אריזות קרטון או נייר לתעשייה? אם כן, הדפסה על קרטון באמת יכולה להתאים.

קרא עוד


פתרונות אריזה מנייר

פתרונות אריזה מנייר נחשבים לפתרונות מתקדמים ואסתטיים ביותר, העולים על פתרונות אריזה מחומרים אחרים בכמה רבדים כמו שמירה על איכות הסביבה, אפשרויות מיתוג מתקדמות, התאמה אישית לאירועים משפחתיים ועסקיים ועוד.

קרא עוד


 סוגי מדפסות במגוון שימושים

בעידן המודרני המדפסת תופסת מקום מרכזי, הן בבית והן במשרד. אילו סוגים של מדפסות קיימים? והיכן ניתן למצוא מדפסות במחירים מוזלים? יצאנו לסקור את ההיצע הנרחב תוך שמספקים לכם כמה טיפים חשובים.

קרא עוד